Forum Gotyk-Forum.pl - Gotyckie forum otwartego myśliciela. Strona Główna
Autor Wiadomość
<    Muzyka   ~   Genialny pomysł antysekciarzy
Goomish
PostWysłany: Pon 13:28, 27 Sie 2007 
Consigliori
Consigliori

Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 1790
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5


Asasel napisał:
Nie ma sprawiedliwości na tym świecie... Nie ma. nie robimy nic złego przecież... Ani kotów nie palimy, ani krwi nie pijemy, a robią z nas złoczynców.



Też nie do końca jest tak pięknie. Wystarczy przypomnieć o mordzie rytualnym dokonanym w Rudzie Śląskiej w 1999 roku. I nie ma tu znaczenia czy tych ludzi uznamy za "pseudosatanistów" czy też "prawdziwych". Prawda jest taka, że do tego zdarzenia doszło z powodów ideologicznych i religijnych.

Są ludzie, dla których psychiki ideologia satanistyczna jest niebiezpieczna.


Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Piorun
PostWysłany: Pon 14:00, 27 Sie 2007 
Nocny Łowca
Nocny Łowca

Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 1155
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Suwałki, niestety...


Cytat:
Są ludzie, dla których psychiki ideologia satanistyczna jest niebiezpieczna


A do ilu mordów doszło z powodu ideologii chrześcijańskiej/ muzułmańskiej/ socjalistycznej/ kapitalistycznej/ wstawcie_co_chcecie/, a nawet tak spokojnej jak buddyjska?

Są ludzie dla których każda, ale to każda ideologia jest niebezpieczna.
Debili na świecie niestety nie brakuje - jak mawiał Konfucjusz "daj głupiemu mydło to se nim żyły podetnie".


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Nhenharhoth
PostWysłany: Pon 15:15, 27 Sie 2007 
Bad Girl Straight to video
Bad Girl Straight to video

Dołączył: 27 Paź 2006
Posty: 3444
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 25 razy
Ostrzeżeń: 3/5
Skąd: Bielsko-Biała


Cytat:
W przypływie natchnienia i radosnej twórczości Nowaka oraz jego popleczników na listę zostały wpisane m.in. takie "diabelskie" zespoły, jak Sex Pistols, The Doors, Trubadurzy czy Myslovitz.


Kocham tego kto napisał to zdanie po prostu podłoga została pzetarta tarzającą się Nenar


A co do satanistów to koleżanka dała mi do rpzeczytania jakąś karteczkę którą dostała na rekolekcji i postanowiła się wziąśc za nawracanie mnie ... co jest złe wg tej karteczki to chyba każdy wie i każdy wie, że większością z tego się interesuje ... bo od leków homeopatycznych na bolesne gardło i masaży punktów witalnych przez RPG aż po metal wszystko co robię i czym się interesuję jest złe


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Goomish
PostWysłany: Pią 11:01, 07 Wrz 2007 
Consigliori
Consigliori

Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 1790
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5


Goomish napisał:
Asasel napisał:
Nie ma sprawiedliwości na tym świecie... Nie ma. nie robimy nic złego przecież... Ani kotów nie palimy, ani krwi nie pijemy, a robią z nas złoczynców.



Też nie do końca jest tak pięknie. Wystarczy przypomnieć o mordzie rytualnym dokonanym w Rudzie Śląskiej w 1999 roku. I nie ma tu znaczenia czy tych ludzi uznamy za "pseudosatanistów" czy też "prawdziwych". Prawda jest taka, że do tego zdarzenia doszło z powodów ideologicznych i religijnych.

Są ludzie, dla których psychiki ideologia satanistyczna jest niebiezpieczna.


O. I mamy kolejny przypadek! Cztery dni temu trójka satanistów w wieku od 16 do 18 lat zamordowało w Wąchocku (to nie jest żart) 85 letnią kobietę.

Metoda:
wstrzykiwanie denaturatu i powietrza w żyły, duszenie paskiem, oraz bicie po całym ciele metalowym prętem.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Aene d'Amarant
PostWysłany: Pią 14:16, 07 Wrz 2007 
+NecromanTesss+
+NecromanTesss+

Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 1751
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 36 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: łódzkie


Z pewnością istnieje coś takiego, jak muzyka satanistyczna i nie chodzi tu o "satanizm filozoficzny". Przy czym wyraźnie chodzi tu o muzykę satanistyczną, tj. propagującą satanizm, agitującą, skierowaną przeciw chrześcijaństwu, mającą być narzędziem, a nie muzykę z wątkami satanicznymi, będącym przejawem fascynacji tematem. Gros artystów oskarżanych o satanizm to pewnie ci drudzy - pewien image, zachowanie i teksty są wyrazem autokreacji; co nie znaczy, że artyści-sataniści lub agitujący na rzecz tego ruchu faktycznie nie istnieją. Problem w tym, gdzie dla niektórych kończy się sztuka, a zaczyna zguba... Nie ulega przecież wątpliwości, że sztuka - w tym i muzyka - potrafi zmienić człowieka Wink, z drugiej strony... Viva liber arte...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
tidesson
PostWysłany: Śro 11:17, 12 Wrz 2007 
Hrabia
Hrabia

Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 2148
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Tarnowskie Góry


[link widoczny dla zalogowanych]
Tak trzymać! Grey_Light_Colorz_PDT_15 Jeżeli sprawa trafi do sądu (a bardzo tego chce Hunter jako organizator) to może pan Rysio ochłonie trochę i zacznie myśleć.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Amadi
PostWysłany: Sob 14:20, 24 Lis 2007 
Wujek Samo Zło
Wujek Samo Zło

Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 1223
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Gdynia


Wygrzebałem dzisiaj artykuł luźno nawiązujący do tematu:
[link widoczny dla zalogowanych]

Generalnie jest to przekrój historyczny o tym, które kapele i za co posadzano o szatanizm.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
meraluna
PostWysłany: Nie 17:48, 25 Lis 2007 
Atropinowa panienka
Atropinowa panienka

Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 2872
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: rybnik/toruń


Goomish napisał:

O. I mamy kolejny przypadek! Cztery dni temu trójka satanistów w wieku od 16 do 18 lat zamordowało w Wąchocku (to nie jest żart) 85 letnią kobietę.


czytałam o tym, ale odniosłam wrażenie, że była to raczej zbrodnia o podłożu rabunkowym. żadna ideologia nie nakazuje po zamordowaniu opróżnienia kieszeni i schowków ofiary... człowiek ma niesamowite skłonności do usprawiedliwania swoich działań ideologiami, wierzeniami... zawsze wygodniej powiedzieć, że zostało się do czegoś zdeterminowanym.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
CognaC
PostWysłany: Nie 19:31, 25 Lis 2007 
Półmrok
Półmrok

Dołączył: 23 Maj 2006
Posty: 366
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Spod Obór (Wawa)


Przepraszam, wiem, wiem... Ale muszę się podzielić Grey_Light_Colorz_PDT_03
[link widoczny dla zalogowanych]

A co ideologii... religii. Mało ludzi walczy o religię. Zaczynają przez coś przyziemnego (a nawet niech by to była ideologia, religia...), a potem gdy już jest walka to wschodzi motto "oko za oko, ząb za ząb", albo od razu gorzej "złamany paznokieć za łeb"... Grey_Light_Colorz_PDT_46


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Piorun
PostWysłany: Nie 20:52, 25 Lis 2007 
Nocny Łowca
Nocny Łowca

Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 1155
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Suwałki, niestety...


Ech, te portale katolickie... No tak, to ten celibat... mózg się od niego lasuje, lepiej niż od wąchania pasty do butów...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Feniks
PostWysłany: Pon 2:19, 03 Gru 2007 
Pra-admin
Pra-admin

Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 877
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: 52°25'19.11'N 21°01'16.42'E


Czekajcie. Sugerujecie, że Kat nie jest zespołem satanistycznym? Że tak przytoczę:
Kat napisał:
Purpurowe Gody

Niewinność zmęczona rozwiera białe swe nogi.
Dotyka klejnotów spragniona grzechu - marzenia.
Dlaczego płomienie ukrywasz między palcami?
Dlaczego spełnienie jest tylko bladym odbiciem?
Bladym odbiciem barw...

Dziwny szept, ciemny las, dzikie sny, czarna msza i bóg
- Naga budzisz się w wielkich jajach.

Prącie trzy na metr czarne jak w habicie ksiądz
Chłoszcze brzuch, gwałci cię na krzyżu wszelkich wiar.

Spijam dziewczęcą krew błony dziewiczej.
Jak zagęszczony sok własnej czci.
Boli ten pierwszy raz ale nie płaczesz.
Ciałem wstrząsa skurcz, wypełniony krzykiem dreszcz.

Prącie trzy na metr...

Dziwny szept, ciemny las, dzikie sny, czarna msza i bóg.
W duszy chowa się z zawstydzenia.

Wyciągam ostry nóź.

Jeśli ten tekst nie jest satanistyczny, to mam downa.
A teraz, kochane dzieci, jeśli zespół satanistyczny daje koncert, to jaki to koncert? Satanistyczny. Nie rozumiem o co się pluć.
Ja, Filip Amadeusz Wrocławski, oświadczam oficjalnie, że również (zgodnie z wszelkimi prawami logiki) traktuję wyżej wymieniony koncert, jako satanistyczny. Jeśli ktoś chce mnie pozwać proszę o mail, PW, lub GG, z chęcią podam pełny adres zamieszkania i wyślę mp3 z oświadczeniem audio na ew. dowód sądowy.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Przemo
PostWysłany: Nie 13:23, 06 Kwi 2008 
Louis de Pointe du Lac
Louis de Pointe du Lac

Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 1029
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Bielsko_Biała


He,he,he spotkałem ludzi uważających cały metal za satanistyczny-nawet rock też. Tylko ta ich muza dla mas ludzio takich podobnych do siebie jak dwie krople wody jest w porządku, nawet chcieli mnie nawracać abym słuchał czegoś "normalnego",pytających czy jestem satanistą. Koszmar wolny kraj, a tu nawet nie można słuchać tego co się lubi! Jak się za nas wezmą, za te nasze pogańskie zespoły, za ateistów-to będzie!(:Tyle dobrze,że nie mieszkamy już w Czarnogrodzie, czy Kaczogrodzie i mam wrażenie, że wszystko idzie w dobrym kierunku(;,a przynajmniej nie pogorsza się.
Nie będę podawał listy satanistycznych zespołów-niech ci mądrale szukają sami-będzie kupa śmiechu na sali(:


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Hekateh
PostWysłany: Nie 14:52, 06 Kwi 2008 
Zachód Słońca
Zachód Słońca

Dołączył: 21 Mar 2008
Posty: 207
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Discordia


A to przemo Ty znasz jakies satanistyczne zespoly? Prosze, podaj jakis zobaczymy Grey_Light_Colorz_PDT_06

Dla mnie pierwszym prawdziwym i ostatnim zespolem w tej materii jest tylko i wyłącznie Behexen, ktorych to muzyka traktuje o satanizmie wlasciwym, lub jak kto woli- skrajnym. Osobiscie w black metalu preferuję raczej teksty nacjonalistyczne, bo sa 100 razy ambitniejsze.
Ale co kto lubi...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
black code
PostWysłany: Nie 15:31, 06 Kwi 2008 
Nowopowstały
Nowopowstały

Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 44
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Białystok


Hekateh - odmian satanizmu jest od, za przeproszeniem, zajebania, tak więc mówienie o tym właściwym brzmi trochę jak kpina. W jaki niby sposób można ustalić, który to ten właściwy - i czy jakiś w ogóle ?
Zakładając jednak, ze chodzi Ci o satanizm "chrześcijański na odwyrtkę" proponuję Akercocke i Besatt (to akurat średnio mi pasuje, ale ponoć jest tró).
Co do tekstów nacjonalistycznych, co to są 100 razy ambitniejsze... należałoby się najpierw zastanowić, czy teksty traktujące o satanizmie cokolwiek sobą reprezentują i co wychodzi, jeśli 0 pomnożymy 100 razy. Pisze to trochę z ciężkim sercem, bo black metal darzę raczej ciepłymi uczuciami (ale NSBM już nie).
Proszę, nie traktuj tej wypowiedzi, jakbym miała coś do Ciebie Grey_Light_Colorz_PDT_15


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Hekateh
PostWysłany: Nie 18:51, 06 Kwi 2008 
Zachód Słońca
Zachód Słońca

Dołączył: 21 Mar 2008
Posty: 207
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Discordia


Spoko;) ale majac na mysli 'wlasciwym', zacytowałam po prostu pewnego przywodce najwiekszego kregu satanistycznego na swiecie. Satanizm to wg mnie nie Laveyowskie filozofie [ten czlowiek chcial satanizm uczynic religia dla mas]. Satanizm ten skrajny - czyli ten, ktory byl pierwszy - ma na celu przyblizenie panowania szatana na ziemi, więc ludzie ci robią wszystko, by tak było, a to juz jest fanatyzm.

Na dobrą sprawę - NSBM czy RAC traktuje o wielu wartosciach, ktorych ludzie nie dostrzegają.... Nie jestem nazistką - mowie to z calkowicie czystym sercem i sumieniem. Ale owszem, pewne moje poglądy takie są i poki co zmieniac ich nie zamierzam. Co więcej - nie wzięły się z niczego, 'bo tak i chuj'. Uksztaltowaly sie w ciagu 3 lat na podstawie wielu doswiadczen i obserwacji.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 5 z 7
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Forum Gotyk-Forum.pl - Gotyckie forum otwartego myśliciela. Strona Główna  ~  Muzyka

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach